KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12724018
nr 1272 4018
Oidentifierad konstnär. 1600-/1700-tal, Nattvarden. Olja på duk, 120x82 cm
Utrop:
15.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:27:45
19/8 19:19:03
25/8 11:56:47
- Klassiska
26 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska